סילבוס קורס דיבוב

 קורס דיבוב עם בן מ"דיבוב מצחיק"!

 

תמיד חלמתם לדובב? בואו ללמוד לדובב עם היוצר והמדבב של "דיבוב מצחיק"

הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הדיבוב, 

פגישה עם עולמות הדיבוב המקצועי ומדבבים מקצועיים, עבודה עם תסריט,

היכרות עם הרשתות החברתיות, בניית דמויות ויצירת קטעים ויראליים שונים!

 

תיק עבודות אישי יחולק בסוף הקורס

סילבוס – 4 מפגשים

מפגש 1 – היכרות ועבודה מעשית

עם עולם הדיבוב, הקרנת קטעי דיבוב ומופע דיבוב LIVE + היכרות מעמיקה עם עולם הדיבוב, דיבוב מקצועי לטלויזיה וקולנוע לעומת סגנונות שונים של דיבוב – "באד ליפ רידינג" וסגנון חופשי של אלתור, היכרות עם משתתפי הסדנה, שאיפות ותיאום ציפיות. התנסות בדיבוב – הקרנת קטע בו כל אחד יתנסה בדיבוב דמויות. בניית דמות ועבודת משחק. מהי דמות, איך בוחרים נכון ואיך ניגשים לבניית דמות. הכרה עם מנעד הקולות של עצמי והיכולת להתאים אותו לסיטואציה. דיקציה ועבודה ווקאלית ומשחקית. כיצד לאתר את המאפיינים של הדמות. היכרות עם תסריט כתוב ועבודה על טקסט –  במהלך המפגש יתנסו המשתתפים בדיבוב בינם לבין עצמם ובדיבוב מול המסך. 


מפגש 2 – יצירת סרטונים אישיים ומפגש עם מדבב מקצועי – (מפגש מעשי)

מפגש עם קובי ליקורמן ("פוקימון", "ששה גיבורים", תפקיד ראשי בסרט דיסני, "ספיידרמן", לצד סדרות וסרטים רבים) מדבב מקצועי של תכניות טלויזיה/קולנוע מוכרות – היכרות עם בניית עולם, דמות ועבודה עם תסריט, הדגמות חיות של דיבוב מקצועי מתוסרט לסרטונים. כל משתתפי הקורס יתנסו באופן אישי בדיבוב עם תסריט + הקלטה. בסיום הקורס יקבלו המשתתפים את הסרטון המקצועי הערוך בהשתתפותם.


מפגש 3 – דיבוב חופשי אישי (מפגש מעשי)

היכרות עם עולם הפארודיה והאלתור. תרגילי משחק באלתור, הבחירה באלתור ככלי להבעה עצמית אינטואיטיבית, קבלת כלים לאלתור מעשי + הבנת עולם האלתור ככלי לביטוי התת מודע ויישומם במהלך הסדנה. כל משתתף בוחר סרטון אישי + הקלטתו, בהתייחס לתיאוריות שלמדנו, אלתור, בניית דמות ועוד.


מפגש 4 – מפגש סיום וחלוקת תיקי עבודות (מפגש מסכם)

הקרנת הסרטונים שהכנו במהלך המפגשים הכרת השלבים עליהם עבדנו יחד, טיפים לעבודה נכונה בדיבוב. היכרות עם הרשת, הכרת כלים דיגיטליים: יוטיוב ופייסבוק, איך משתמשים נכון בכלים לקידום. איך מייצרים נוכחות חזקה לתכנים שלנו ברשת, יצירת הדגשים הנכונים. סיכום וחלוקת תיק העבודות – הסרטונים האישיים + סרטוני התסריט ותעודות סיום + חלוקת כניסה זוגית להקרנת "מדובבים" לכל משתתף.


הקורס הינו 4 מפגשים. אורך כל מפגש כ-3 שעות כולל הפסקה. המחיר כולל 2 סרטונים ערוכים לתיק עבודות – חופשי אישי וסרטון דיבוב עם תסריט לדוגמא להצגה באודישנים לסרטים וסדרות + תעודת סיום + שתיה וכיבוד בכל מפגש + כרטיס כניסה זוגית להקרנה של "מדובבים".

מיקום ושעות הקורס יפורסמו באתר "מדובבים", הסילבוס והמועדים ניתנים לשינויים.